XXII Zjazd Klubowy - Masyw Śnieżnika - listopod 2009

Norbert

MGLISTY ŚNIEŻNIK – DWUDZIESTY DRUGI ZJAZD KLUBU GÓRY-SZLAKI – MASYW ŚNIEŻNIKA - 07-08.11.2009

RELACJONUJE Norbert


W zjeździe udział wzięli
Lista aktorów: Aguśka + Grześ, Beata, Colorado, Doris, Bikmen z Elą, tom-pi4, Iwona, Edyta, tknp, suonecznik, Gaclan, maga, yusta, Kempos, Manfred, Kakusia, Templar + Michał, mirrors, Norbert124 + Tomek oraz ekipa muzyczna 3 os. z Wrocławia (Basia, Jacek i Paweł).

Spotkaliśmy się wszyscy w schronisku „Na Śnieżniku” około 15:00, a niektórych zwieziono o 22:00, GOPR wymiata. Atrakcje były, zapewnił nam je Templar . Wieczór spędziliśmy w nerwowej atmosferze , ale to nie przeszkodziło w zorganizowaniu ogniska i wieczoru muzycznego .
Część ekipy wcześniej poszła na na Śnieżnik, ale niestety z powodu dużej mgły, która ograniczała orientację w terenie (zero widoczności) wrócili późno do schroniska. Około godz. 19:00 musieliśmy wysłać ekipę ratunkową poTemplara i Michała (chłopaki nam się zagubiły). W skład ekipy wchodzili – mirrors, Gaclan, Kempos i Tomek, do pomocy mieli łącznika na dole w mojej skromnej osobie oraz termos z gorącą herbatą. Po godzinie wrócili zmarznięci i zamrożeni, wiało na Śnieżniku niemiłosiernie. GOPR został wezwany i GOPR zrobił swoje. Cieszyliśmy się jak dzieci, kiedy sprowadzili chłopaków, mieliśmy im nakopać, ale radość wyłączyła agresje, i dobrze. Kolejna część wieczoru upłynęła w miłej atmosferze i przy fajnej muzie. Nocka zapadała, a mnie wzięło na pogaduchy (sorry, że nie dałem spać) zresztą Gaclan stawiał krokiew, więc głośno było . Rano o 7:00 pobudka (nie wszyscy wstali), na wschód nie wstawaliśmy, bo takowego nie było widać, mgła wisiała nadal. Śniadanko o 8:00 i po śniadanku rozeszliśmy się, część poszła na Czarną Górę, a część osób zeszła do Międzygórza. W Międzygórzu podeszliśmy jeszcze na Wodospad Wilczki, super sprawa. Pożegnaniom nie było końca. Dziękuję jeszcze raz wszystkim za super zjazd, z takimi ludźmi aż miło chodzić po górach. W szczególności chcę podziękować: Templarowi za emocje, Basi, Jackowi i Pawłowi za wieczór muzyczny, tom-pi4 za wniesienie flagi klubowej na Śnieżnik, Gaclanowi, Tomkowi, mirrorsowi i Kemposowi za niesienie pomocy kolegom oraz GOPR-owcom za pomoc.

{gallery}piotrp/arch_zja/XXII{/gallery}